fbpx

Яка різниця між звичайним прибиранням будинку, а також основним прибиранням будинку?

Diposkan pada 2 Agustus 2023

 Яка різниця між звичайним прибиранням будинку, а також основним прибиранням будинку?

У цій короткій статті я прийняв рішення сказати вам різницю між звичайною квартирою або прибиранням кондо, а також загальним очищенням. Дуже часто замовник, описуючи свої заклади, стверджує фразу: Будинок не брудний , Мій дім охайний , Помічник прибирає моє місцезнаходження щотижня , тощо. Мета таких застосувань – мінімізувати вартість загального очищення. Однак дозволити ' ‘ S вчитися!

Що таке звичайне очищення квартири чи кондо?

ТУНАЛ, ТУРАТАЛЬНА БЛОК, а також Вашбасін. Крім того, може бути робота з перетворення білизни для ліжка, прасування, а також догляду за вазоном. Це все, що потрібно постійно, а також щотижня для збереження санітарії та порядку.

Як зробити основне прибирання в будинку?

Загальне прибирання в квартирі чи кондо – це досить обширний, а також не постійно простий процес. Для початку всі вікна промиваються ззовні, а також всередині. Штори, шовк, а також жалюзі додатково базуються на обробці (Гувер, важкий парогенератор або промивання). Бруд і павутини усуваються зі стін, а також стелі (саме тут ми не ігноруємо розмивання, перемикачі, вогні, люстри, а також інші компоненти освітлення), якщо ваш будинок має стельові певні ніші для стилю чи вогнів, вони повинні бути вакуумно, а також витерти.Ви можете знайти тут більше клінінгова компанія З нашої статті Потім радіатори, батареї, а також труби очищаються. У душових кімнатах, а також ванні кімнати, всі площі поверхні ретельно обробляються, а також знезаражені, що складаються зі стін, світильників та різних інших обладнання з водної скелі, обмеження, а також мильних плям. Для цих цілей професіонали використовують лінійку унікальних (кислих, а також нейтральних) підготовчих робіт від численних постачальників, які 100% керують роботою без збитків. Далі – зона приготування. На мою точку зору, це місце розташування є найскладнішим, а також займає найбільше часу. Клейкі платежі на додаток до полиць, жирного капюшона, робочого місця над кухонною плитою, а також всередині печі (мікрохвильова піч), холодильник. Це місця, які потребують насичення (періодично більше, ніж коли), унікальні лужні миючі засоби, наполегливість та особливі здібності. М’які меблі (кушетки, лікті для ліктів, стільці, подушки), а також килими в процесі відмінного базового очищення очищаються або повністю сухим пилососом, а також важким парогенератором, або з урахуванням вологих очищення (при розрізненні З клієнта), однак, у будь -якому випадку їх потрібно обробити. Перешкоджання дверей (вхід, а також всередині) очищаються, а також освітлюються. Підлоги по всій квартирі чи кондо широко очищаються, не в змозі запам’ятати плінтуси.

WhatsApp chat